Perpustakaan Awam Daerah Rompin
Jalan Syed Othman
26800 Kuala Rompin
Pahang Darul Makmur
Phone: 09-4141422    Fax: 09-4141422
Email: rompin@pahanglibrary.gov.my

 

 

Pekan Perpustakaan Awam Daerah Pekan
Jalan Tengku Besar Sulaiman
26600 Pekan

Tel: 09-4224042 e-mail: pekan@pahanglibrary.gov.my
Temerloh Perpustakaan Awam Daerah Temerloh,
28000 Temerloh

Tel: 09-2968300 e-mail: temerloh@pahanglibrary.gov.my
Maran Perpustakaan Awam Daerah Maran
26500 Maran

Tel: 09-4771622 e-mail:maran@pahanglibrary.gov.my
Jerantut Perpustakaan Awam Daerah Jerantut
27000 Jerantut

Tel: 09-2664613 e-mail:jerantut@pahanglibrary.gov.my
Cameron Highlands Perpustakaan Awam Daerah Cameron Highlands
Tanah Rata
39000 Cameron Highlands

Tel:05-4901330/031 Fax:05-4901332
e-mail:ch@pahanglibrary.gov.my
Lipis Perpustakaan Awam Daerah Lipis
JKR 621, Jln. Lipis Benta
27200 Kuala Lipis

Tel: 09-3124155 e-mail:lipis@pahanglibrary.gov.my
Bera Perpustakaan Awam Daerah Bera
Simpang Kerayong
28300 Triang

Tel: 09-2557541 Fax:09-2557540
e-mail:bera@pahanglibrary.gov.my
Rompin

Perpustakaan Awam Daerah Rompin
26800 Kuala Rompin

Tel: 09-4141422 e-mail:rompin@pahanglibrary.gov.my

Raub Perpustakaan Awam Daerah Raub
Jalan Dato' Abdullah
27600 Raub

Tel: 09-3555022 Fax:09-3555021
e-mail:raub@pahanglibrary.gov.my
Bentong

Perpustakaan Awam Daerah Bentong
Kampung Baru
28700 Bentong

Tel: 09-2222233 Fax:09-
e-mail:bentong@pahanglibrary.gov.my

Lanchang

Perpustakaan Awam Cawangan Lanchang
Batu 1, Jalan Karak
28500 Lanchang

Tel: 09-2803830 e-mail:lanchang@pahanglibrary.gov.my

Jengka

Perpustakaan Awam Cawangan Jengka
Nadikota
26400 Bandar Pusat Jengka

Tel: 09-4662576 e-mail:jengka@pahanglibrary.gov.my

 

 

 



 
INFO AKTIVITI